Jak wygrać ładną sumkę na automatach online

Prawda jest taka, że automaty online są głównie oparte na szczęściu. Jednak gracze wciąż mają szansę na zgarnięcie ogromnych wygranych. W tym artykule przyjrzymy się bliżej metodom na zwiększenie szans na dużą wygraną podczas zabawy ze slotami.

Wiedza o tym, jak wygrać dużo pieniędzy na automatach online lub nawet na fizycznych automatach do gier, nie jest zbyt łatwa do zastosowania. Jak wiadomo, automat to gra, w której nie liczą się umiejętności, ponieważ wyniki są losowe. Aczkolwiek, nadal istnieją sposoby i techniki, jakich można użyć, aby przynajmniej zwiększyć swoje szanse na dużą wygraną.

Jakby nie było, istnieje niewiele tajemnic dotyczących działania kasyn. Dlatego ważne jest, aby dobrze zrozumieć, jak operują kasyna online, aby można było cieszyć się wygraniem gotówki w grze na slotach.

Jak wygrać pieniądze na automatach online

Jedną z pierwszych rzeczy, na jakie należy wziąć pod uwagę, jest to, że nie wszystkie automaty są takie same. Automaty są tworzone przez różnych dostawców oprogramowania, którzy mają własne sposoby na projektowanie i tworzenie swoich tytułów.

Jeśli poważnie myślimy o tym, aby osiągnąć sukces w grze na automatach, najpierw powinniśmy wybrać odpowiedni rodzaj slotu. Obejmuje to między innymi wybieranie gier o określonym współczynniku ryzyka do nagrody.

RTP automatów online

Ogólnie rzecz biorąc, najlepsze automaty do wygrania pieniędzy to sloty o najwyższym wskaźniku zwrotu dla gracza (RTP). Pomimo że gry te również działają losowo i nadal nie dają sposobu na zapewnienie wygranej, mają przynajmniej lepsze szanse w porównaniu z grami o niższym RTP.

RTP oznacza procent postawionych pieniędzy, jakie automat zwraca graczom. Aczkolwiek, nie oznacza to zwrotu dla pojedynczego gracza, ale dla wszystkich zakładów. Tak więc RTP na poziomie 97% oznacza, że ​​automat do gry zwraca 97% wszystkich zakładów w dowolnym momencie rozgrywki.

Wariancja automatów online

Następną rzeczą, jaką powinniśmy zrozumieć, jest zmienność automatu online lub automatu do gier, która czasami nazywana jest wariancją. Innymi słowy, jest to poziom ryzyka automatu.

Istnieją trzy rodzaje wariancji slotów:

  • niska wariancja
  • średnia wariancja
  • wysoka wariancja

Automaty o wysokiej wariancji odnoszą się do gier z mniejszymi szansami na wygraną, ale większymi nagrodami. Natomiast gry o niskiej wariancji odnoszą się do lepszych szans, ale mniejszych nagród. Automaty o wysokiej zmienności wymagają większego bankrolla do spłacenia, podczas gdy automaty o niskiej zmienności oferują bezpieczniejszą rozgrywkę, ponieważ płacą częściej.

Granie w darmowe automaty online

W przeciwieństwie do maszyn hazardowych w kasynach naziemnych automaty online pozwalają na darmowe przetestowanie rozgrywki, zanim gracz rozpocznie grę na prawdziwe pieniądze. Dzięki temu można zrozumieć zasady rozgrywki danego automatu online, bez ryzykowania własnych funduszy.

Oprócz dużego jackpotu, większość automatów online oferuje też bonusy w grze, które nadal mogą przyczynić się do ogólnej korzyści. Granie w darmowe wersje demo to niedoceniana strategia, która może nieznacznie zwiększyć nasze szanse na dużą wypłatę.

Obstawianie zakładów maksymalnych

Niektóre automaty do gry online dają większą szansę na wygranie dużego jackpotu, jeśli gracz prowadzi rozgrywkę, regularnie obstawiając maksymalną stawkę. Zakład maksymalny odnosi się do maksymalnej kwoty, jaką gracz może postawić na spin. W przypadku większości automatów online zakład maksymalny można łatwo ustawić jednym kliknięciem przycisku.

Zaletą regularnego obstawiania zakładów maksymalnych na automatach online jest to, że w niektórych grach jackpoty progresywne można wygrać tylko przy maksymalnym obrocie zakładu. Ponadto niektóre gry oferują darmowe spiny i bonusy, gdy gracz obstawia maksymalnie.

Jednakże jest to opcja jedynie dla osób z większym bankrollem do stracenia, ponieważ każda gra wymaga większej ilości pieniędzy. Dlatego, jeśli chcemy wrócić do domu z fortuną, jednym ze sposobów jest maksymalne obstawienie zakładu na progresywne lub stałe jackpoty online.

Automaty o niskiej wariancji z wymaganiami obrotu

Jak wspomniano, automaty o niskiej wariancji lub niskiej zmienności to sloty, które oferują lepsze szanse, ale z mniejszymi nagrodami. Ten rodzaj automatu online jest najlepszy do gry, jeśli próbujemy pokonać wymagania dotyczące zakładów w otrzymanych bonusach.

W przypadku większości bonusów automaty wymagają od gracza, aby grał otrzymanymi darmowymi spinami/zakładami, zanim będzie mógł wypłacić kwotę, jaką wygrał dzięki tym bonusom. Dlatego taka sytuacja często stanowi wyzwanie dla graczy, chyba że gramy na automatach o niskiej zmienności.

Automaty o niskiej zmienności często wymagają też niskich kwot zakładów. W ten sposób rozciągamy środki na więcej zakładów. Jakby nie było, liczy się to, ile razy obstawiamy, a nie, jak wysoko.